Ako nakupovať na Fy.Darázs.com

Ako nakupovať online ovocie, zeleniny a ostatné výrobky na stránke fydarazs.com

Objednajte si ovocie a zeleninu z pohodlia vášho domova do našej predajne alebo si váš nákup nechajte doniesť našou kuriérskou službou (objednávky nad 15 €). Nakupovanie u nás je jednoduché:

  1. Vyberte tovar, ktorý si chcete objednať
  2. Kliknite na nákupný košík, skontrolujte objednaný tovar a kliknite na pokračovať
  3. Vyberte spôsob platby a zvoľte spôsob dopravy. Pre doručenie dopravou Fy.DARÁZS musíte mať objednávku v min. hodnote 15 €. Cena je 2,99 € (harmonogram dopravy nájdete nižšie).
  4. Vyplňte osobné údaje a fakturačnú adresu (môžete zadať aj adresu doručenia, keď sa nezhoduje sa fakturačnou adresou)
  5. Skontrolujte všetky údaje a odošlite objednávku (v prípade, že ste si vybrali platbu prevodom, obdržíte od nás email s pokynmi na vykonanie platby)
  6. Následne dostanete od nás emaily, v ktorých vás budeme informovať o stave vašej objednávky. V prípade osobného odberu počkajte, kým obrdžíte email, že váš tovar je pripravený na prevzatie. Následne môžete navštíviť náš sklad v čase otváracích hodín (môžete nás aj telefonicky kontaktovať). Všetky potrebné informácie nájdete tu.

*Objednávky prijaté najneskôr ráno do 9:00 budú vybavené v ten deň alebo v najbižšom danom termíne podľa harmonogramu dopravy uvedeného nižšie. Objednávky prijaté po tomto čase sa budú vybavovať nasledujúci pracovný deň.

Harmonogram rozvozu

Cena dopravy je 2,99 €.

Šaľa utorok, streda, štvrtok, piatok
Dlhá n. Váhom, Kráľová n. Váhom utorok, štvrtok
Trnovec n. Váhom, Selice štvrtok
Šoporňa utorok
Tešedíkovo, Diakovce, Žiharec utorok, štvrtok
Vlčany, Neded piatok