Ako nakupovať na Fy.Darázs.com

Ako nakupovať online ovocie, zeleniny a ostatné výrobky na stránke fydarazs.com

Objednajte si ovocie a zeleninu z pohodlia vášho domova do našej predajne alebo si váš nákup nechajte doniesť našou kuriérskou službou (objednávky nad 15 €). Nakupovanie u nás je jednoduché:

  1. Vyberte tovar, ktorý si chcete objednať
  2. Kliknite na nákupný košík, skontrolujte objednaný tovar a kliknite na pokračovať
  3. Vyberte spôsob platby a zvoľte spôsob dopravy. Pre doručenie dopravou Fy.DARÁZS musíte mať objednávku v min. hodnote 15 €. Cena je 2,99 € (harmonogram dopravy nájdete nižšie).
  4. Vyplňte osobné údaje a fakturačnú adresu (môžete zadať aj adresu doručenia, keď sa nezhoduje sa fakturačnou adresou)
  5. Skontrolujte všetky údaje a odošlite objednávku (v prípade, že ste si vybrali platbu prevodom, obdržíte od nás email s pokynmi na vykonanie platby)
  6. Následne dostanete od nás emaily, v ktorých vás budeme informovať o stave vašej objednávky. V prípade osobného odberu počkajte, kým obrdžíte email, že váš tovar je pripravený na prevzatie. Následne môžete navštíviť náš sklad v čase otváracích hodín (môžete nás aj telefonicky kontaktovať). Všetky potrebné informácie nájdete tu.

*Objednávky prijaté najneskôr ráno do 9:00 budú vybavené v ten deň alebo v najbižšom danom termíne podľa harmonogramu dopravy uvedeného nižšie. Objednávky prijaté po tomto čase sa budú vybavovať nasledujúci pracovný deň.

Harmonogram rozvozu

Cena dopravy je 2,99 €.

Šaľa utorok, streda, štvrtok, piatok
Dlhá n. Váhom, Kráľová n. Váhom utorok, štvrtok
Trnovec n. Váhom, Selice štvrtok
Šoporňa utorok
Tešedíkovo, Diakovce, Žiharec utorok, štvrtok
Vlčany, Neded piatok

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie